praca w barze rozmowa kwalifikacyjna

praca w barze rozmowa kwalifikacyjna komunikacji medialnej w Ugandzie i reszta świata były znacznie mniej rozwinięte w 1970 roku niż w tym wieku internetu i telefonii komórkowej. Większość Ugandy, powołując się na radio i fragmentarycznych sieci gazet i telewizji były w ciemności o imponującego postępu AKII. Co ważne, Okrągły Półfinał Jednym świadkiem AKII-Bua wygrać w 49.25 sekund (jego następną najlepszą prywatnego wydajność w porównaniu ze swoim afrykańskim zapisie 49.00 sekund), i zdecydowanie trouncing złoty medal nadzieje Ralph Mann (49.53 sekund) American National Champion i rekordzista i Dave Hemery (49.66 sekund) mistrz olimpijski i świata, rekordzista. To był pierwszy raz, że AKII stanęły tę jakość konkurencji; do tej pory nie osiągnął okazję ścigać się z tych dwóch wielkich nazwisk, które mogą być jego największym nemeses na olimpiadzie. Czy Półfinały ciepła Jeden zapowiedź tego, co będzie w finale? Zarówno Ralph Mann i AKII-Bua miał w tym półfinale zostały przypisane do niekorzystnych Lanes jeden i dwa; podczas Hemery został przydzielony do korzystnej ścieżka 5 (który sam pas został przydzielony do wszystkich trzech kolejek - eliminacje, półfinał, a ostateczna)!

Znamienne jest, że podczas gdy ciepła AKII w pierwszej rundzie był najwolniejszy spośród pięciu, które nie tylko AKII taktowany najlepszy czas w półfinale, ale był również jedynym, który zdobył w obu biegach kwalifikacyjnych. Czwarty umieszczone w tym półfinale był Rainer Schubert z RFN (49.80 sekund). Pierwsze cztery w każdym półfinale ciepła by awansować do finału. Zawodnicy w półfinale dwa odporne na ciepło były dość szybko, ale nie tak imponujące jak pierwszego. Dwóch zwycięzców pierwszej rundy, Christian Rudolph i Dieter Büttner, nie ukończył. Zwycięzcy, aby przejść do finału, były Jim Seymour (USA, 49,33 sekundy), Gavrilenko (Związek Radziecki, 49.34 sekund), Jurij Zorin (Związek Radziecki, 49.60 sekund), a Tziortzis (Grecja, 50,06 sekundy).